Jaruga

Jaruga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 16-06-2007 22:58:23

Brus

Smok

Zarejestrowany: 16-06-2007
Posty: 2
Punktów :   

temat :)

Witam wszystkich członków klanu i na początku wysłucham waszych propozycji odnośnie indywidualnych rang dla was? Czy sam mam zdecydować.
Dwa rekrutacja do klanu jakie stawiamy wymagania? Dodam od siebie avatar i profil to podstawa od nowego kandydata.

Offline

 

#2 16-06-2007 23:48:26

Neomit

Smok

3195555
Skąd: Grodzisk
Zarejestrowany: 30-01-2007
Posty: 29
Punktów :   

Re: temat :)

Brusonie, mam pytanie, bo nie wiem czy rozmawiałeś z Ronem już na ten temat, a przy okazji pytanie to skierowane jest również do reszty...

Jak wolicie, forum ma być przeznaczone jedynie dla klanu, czy może być otwarte dla wszystkich znajomych, a część dla klanu będzie zamknięta?

Offline

 

#3 17-06-2007 13:50:45

Brus

Smok

Zarejestrowany: 16-06-2007
Posty: 2
Punktów :   

Re: temat :)

Hm wzasadzie tworzymy zamkniętą społeczność lecz nie mówmy że ktoś kto nie jest członkiem klanu lub nie gra w Jaru nie może brać udziału w jakiejść sesji która napewno będzie:)

Offline

 

#4 17-06-2007 15:30:08

Neomit

Smok

3195555
Skąd: Grodzisk
Zarejestrowany: 30-01-2007
Posty: 29
Punktów :   

Re: temat :)

W zasadzie to masz racje, bo w końcu więcej osób może nadać forum naprawdę ciekawy klimat, ale poczekajmy może na innych...


W tym również poście informuje, że temat przenoszę do zamkniętej cześci forum, gdyż nie jest to rozmowa dla wszystkich użytkowników forum (w zasadzie narazie są tylko klanowicze, ale na przyszłość )

Offline

 

#5 20-06-2007 01:08:16

Ronin z Rivii

Władca

Skąd: Legnica/Wrocław/Klinika
Zarejestrowany: 18-06-2007
Posty: 33
Punktów :   

Re: temat :)

Witam. co do tego o podziale, uważam że częśc powinna byc zamknięta, lecz tak jak Brus powiedział powinniśmy zostawic otwartą furtkę dla innych graczy w celu jakiś wspólnych sesji które napewno będą...a powiem szczerze że niedługo jakąś sesję można by zorganizowac...jakas wspólna bitwa? Szkoda że tamtej sesji nie skończyliśmy ale napewno kolejne będą również dobre. A co do rang, skoro jesteśmy klanem smoka Angalona...to może rangi powinny byc w jakiś sposób połączone w łaśnie z nim np. Pan Groty Angalona to akurat coś jakby dla Bru, ale to jest tylko moja mała sugestia, lecz poczekajmy niech się wszyscy wypowiedzą...a czy wszyscy nasi klanowicze się już zarejstrowali?

Offline

 

#6 20-06-2007 11:31:42

Volkolak

Smok

8102013
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 18-06-2007
Posty: 24
Punktów :   

Re: temat :)

Jeszcze dwóch brakuje. Enocha i Yarpena.

Offline

 

#7 20-06-2007 19:42:12

Neomit

Smok

3195555
Skąd: Grodzisk
Zarejestrowany: 30-01-2007
Posty: 29
Punktów :   

Re: temat :)

A ja mam pytanie co do rang. Bo narazie zrobiłem tak, że klanowicze mają rangę: Smok, a osoby nie należące do klanu dostają rangę: Mieszkaniec.
I moje pytanie z tym związane to:
Czy robimy rangi od ilości napisanych postów, czy może pokrzepimy się o indywidualne rangi dla każdego?
Ja osobiście wolę to drugie, a z wypowiedzi Rona, też tak wnioskuje... Nie pozostaje nic innego jak czekać na wypowiedzi innych.


Edit:
Halo czy nikt już tu nie zagląda? Musimy jeszcze omówić kilka spraw, choćby rangi...
A druga to co do rekrutacji to proponuje przyjmować aktywnych graczy i takich, którzy czymś dla klanu się wykażą. Nie przyjmujmy takich osób które szukają schronienia. W podaniu niech umieszczą swoich wrogów.

Offline

 

#8 24-06-2007 16:07:33

Devlin Jagart

Smok

Zarejestrowany: 24-06-2007
Posty: 6
Punktów :   

Re: temat :)

...a wiec tak...rektrutacja...mysle ze powinna byc jakaś osoba za to odpowiedziala...i wedle jej kryteriów klanowicze sie bede powiekszac o nowych członków//zakrecono ciut pisze//
Co do rang...niech kazdy ma swa...indywidualizm jest lepszy niz zbieranina...czy jakoś tak:)

Offline

 

#9 24-06-2007 18:31:42

Ronin z Rivii

Władca

Skąd: Legnica/Wrocław/Klinika
Zarejestrowany: 18-06-2007
Posty: 33
Punktów :   

Re: temat :)

Panowie i Panie! Forum, nasze staje sięforum gry...więc prosze zwracac uwage co i gdzie sie pisze. A co do rang, to trzeba przedstawic jakieś propozycje

Offline

 

#10 25-06-2007 21:02:36

Alveaenerele

Smok

Zarejestrowany: 17-06-2007
Posty: 2
Punktów :   

Re: temat :)

OO dlaczego nasze forum stało się forum gry? Czy to oznacza, że nasze forum nie jest już naszym forum?

Offline

 

#11 25-06-2007 21:50:01

Zen Vantalye

Smok

Zarejestrowany: 20-06-2007
Posty: 9
Punktów :   

Re: temat :)

Ja proponuje zrobić rekrutacje polegającą na zdobyciu poparcia przez wyznaczone osoby np.Ronina,Devlina,Mnie i Brusona.Nie było by wtedy czegoś takiego że np.x osoba ciągle atakuje np.Devlina ale mimo tego dołącza do klanu i dalej atakuje albo też można by zrobić specjalny dział i dla każdego nowego członka temat by się zakładało z Ankieta czy chcesz żeby dołączył czy nie.

Offline

 

#12 26-06-2007 14:18:24

Neomit

Smok

3195555
Skąd: Grodzisk
Zarejestrowany: 30-01-2007
Posty: 29
Punktów :   

Re: temat :)

OO dlaczego nasze forum stało się forum gry? Czy to oznacza, że nasze forum nie jest już naszym forum?

Droga Alve. Nasze forum nadal pozostaje naszym forum, lecz część klanu jest zamknięta i tylko osoby, które należą do klanu mogą sie na nie dostać.

można by zrobić specjalny dział i dla każdego nowego członka temat by się zakładało z Ankieta czy chcesz żeby dołączył czy nie.

Zgadzam się z tym drugim pomysłem. Uważam, że to jest ciekawy pomysł, a pozwala na to by poważnie rozpatrzeć podanie danej osoby i dać wszystkie za i przeciw.

Więc teraz pytanie do reszty czy im to się również podoba i czy tworzymy zamknięty dział na rekrutacje do klanu?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl