#1 05-07-2007 16:52:20

Gil Duir

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 23-06-2007
Posty: 8
Punktów :   

Klany

"Klan Wampirów" atakuje klan "Mroczna Wieża" przynajmniej 5 razy dziennie, nie wiem czy jest jaki¶ limit czy nie... ale nie o to tu chodzi, nie wiem jakim cudem na koncie jedngo gracza może się znaleĽć przez 5 minut 200mln sztuk mithrilu i podejrzewam że to jeszcze nie wszystko... chciałem oskarżyć gracza Alucard o używanie: bugów, cheetów, b±dĽ czegokolwiek innego... i jest jeszcze jedna sprawa oskarżam obu członków klanu wampirów o szpiegostwo, przył±czyli się do naszego klanu byli w nim parę dni i w pewnym momencie obaj odeszli nie informuj±c mnie o tym.
Odno¶nie klanów:

IX. Klany §1. Klany są miejscem zgromadzeń graczy, a nie punktem nienawi�ci dla innych klanów lub graczy
§2. Zakazane jest szpiegowanie klanów (próba pozyskania informacji o statystykach klanu, poprzez wysyłanie wiadomo�ci z pytaniem do młodych graczy, wstępowanie do klanu tylko po to aby zobaczyć jego statystyki lub innym sposobem)
§3. Obywateli złapanych na szpiegowaniu zostanie ukarany przymusowym resetem postaci.
§4. Jeżeli odkryje się, z którego klanu pochodził szpieg, to klan szpiegujący, musi klanowi poszkodowanemu wypłacić odszkodowanie w wysoko�ci 1kk sztuk złota x liczba członków w klanie poszkodowanym.
§5. Tworzenie klanu o nazwie podobnej do istniejącego, lub o nazwie obra�liwej jest zakazane i może być podstawą do oskarżenia przywódcy klanu.
§6. W razie przejscia z jendego klanu do drugiego nalezy zachować odstep 24h w celu zminimalizowania możliwo�ci szpiegostwa klanowego. W przypadku checi odejscia z jednego klanu do drugiego nalezy przesłać informacje do obecnego przywódcy klanu z informacja o checi odejscia i przejscia do innego klanu. Przywódca ma prawo przesłać owa wiadomo�c do sedziego w celu rozpoczecia rozprawy sadowej o szpiegostwo o ile odstep 24h nie zostanie zachowany.

Offline

 

#2 07-07-2007 01:23:26

Ronin z Rivii

Władca

Sk±d: Legnica/Wrocław/Klinika
Zarejestrowany: 18-06-2007
Posty: 33
Punktów :   

Re: Klany

Sprawa zamknięta! Alucard oraz jego klan został spalony!

Offline

 

#3 08-07-2007 22:17:14

Alucard

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 28-06-2007
Posty: 5
Punktów :   

Re: Klany

Żadnego szpiegowania nie było to oszczerstwa...
O ile wiem byłem w twoje klanie lecz były problemy z gr± i zostały klany usunięte... i założyłem  swój...
a mithrile to bardzo prosta sprawa... Atak na klan w którym s± władcy nie wiarygodne lecz prawdziwe

a jest limit ataków na klanu to jest reset... a ja po prostu rozpocz±łem wojnę między klanami... Więc... w czym problem...

A i że 5 razy na dzień to przesadziłe¶ ... atakowałem również inne klanu a wasz bardzo rzadko...!!

Ostatnio edytowany przez Alucard (08-07-2007 22:21:22)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl