• Index
  •  » Wojny
  •  » Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

#1 18-07-2007 23:19:43

Elrohir

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 28-06-2007
Posty: 19
Punktów :   

Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

Bractwo Natury wypowiedziało wojnę Skrzydłom Magoru. była to trudna decyzja, gdyż nasz klan stara się unikać tego typu rozwiązań, ale nie było innego wyjścia. Bractwo jak i jego członkowie zostali oczernieni i nie może ujść to nikomu płazem. Dzisiejszego dnia rozpoczyna się wojna.

Offline

 

#2 20-07-2007 10:59:16

Solliv

Mieszkaniec

1224350
Zarejestrowany: 08-07-2007
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

No i sie rozpoczęła:


""Wydarzenie:
Data:2007-07-19 23:44:40
Klan Bractwo Natury zaatakował i został pokonany przez twój klan. Zdobyliście 204477 sztuk złota oraz 0 sztuk mithrilu!
Wyślij wpis do księcia lub władcy"


O jakże mi niewypowiedzianie przykro, że Bractwo Przeświętch Obrońców Natury, Bez Których ta Niechybnie By Zginęła roztrzaskało sie o mury Zamku Magor. Może jednak lepiej najpierw przygotowywać sie do wojny, a później ją wypowiadać?


"Gdy jesteś jedyną kobietą w pokoju, jesteś warta milion dolarów."
John Cray

Offline

 

#3 20-07-2007 15:34:11

Elrohir

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 28-06-2007
Posty: 19
Punktów :   

Re: Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

Ja nie wypowiadałem wojny dlatego, żeby na 100% ją wygrać tylko po to, aby btonić honoru klanu. No ale ty widocznie myslisz inaczej jak ja, a po za tym po jednym ataku nie wydawaj takich osądów. Wy nas jeszcze niezaatakowaliście. Ciekawe dlaczego?

Offline

 

#4 20-07-2007 21:38:31

Solliv

Mieszkaniec

1224350
Zarejestrowany: 08-07-2007
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

Dlaczego- już ci tłumaczyłam, ale widocznie masz problemy z pamięcią.


"Gdy jesteś jedyną kobietą w pokoju, jesteś warta milion dolarów."
John Cray

Offline

 

#5 05-08-2007 21:14:05

Ramirez z Magoru

Mieszkaniec

1603401
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 24-06-2007
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

Witajcie..
Po pierwsze, wypowiem się, jako dawny przywódca Klanu, a i nadal mający chyba cos do powiedzenia..
Atak bractwa ekologicznego jest nieuzasadniony i głupi.. Urażony poczuł sie przywódca BN przez 1 (słownie jednego) członka Naszej Rodziny i postanowił w związku z tym zaatakować cały Klan..
Z honorem ma to tyle wspólnego, co z pietruszką..
Klan Skrzydła Magoru nie prowadzi wojen, nigdy nie atakuje, chyba, że są to ataki odwetowe-popełnione w wyniku wcześniejszego najazdu.. Tradycja ta trwa od początku Jarugi.. Będzie to juz ponad dwa lata i się nie zmieni. Jesteśmy Klanem pokojowym, którego celem jast rozwijanie Krainy i wspieranie Jej na wszystkie mozliwe sposoby. W szeregi Klanu wchodzą Siostry i Bracia, którzy wielkrotnie pełnili ważne funkcje w świecie Jarugi.. W składzie każdych władz, pracowników organizacyjnych, czy pełniacych jakieś społeczne funkcje, we wszystkich okresach rozwoju świata, wchdzi około 50% mieszkańców, którzy są lub byli członkami Klanu..
Atak, na Naszą Rodzinę boli tym bardziej, że część bractwa w ogóle nie ma pojęcia, że nastąpił i nie zna jego powodów. Wśród członków są mieszkańcy, których lubię i szanuję.. Nigdy nie zdecydowalibyśmy się stanąć naprzeciw siebie na polu bitwy.. Zbyt się szanujemy i zbyt cenimy wzajemny wkład w funkcjonowanie Jarugi.. Stąd też, nie walczymy i atakować, bez względu na prowokacje, jak dotąd nie mamy zamiaru..

Offline

 

#6 09-08-2007 09:57:48

Elrohir

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 28-06-2007
Posty: 19
Punktów :   

Re: Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

Więc chyba nie jesteś w temacie, drogi były zastępco klanu. Bo ta jedna osoba bardzo długo obgadywała członków i nasz klan. A teraz to i tak nie ważne bo gra się rozleciała.

Offline

 

#7 13-08-2007 14:09:52

Kael

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 13-08-2007
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

Gadki o honorze od osoby, która za czasów starej jarugi kazałą członkom nie sprzedawać całego węgla, które im dał, aby nie wydało się, że finansuje członków... Gadki o honorze od wielce dbającego o swój klan na tyle, że wykracza, jak tylko jest okazja poza zasady gry. Śmieszne. Dodam tylko, żeby było weselej, że gra jest pełna błędów i krąży w niej kasa z lewych źródeł. Życze miłego prowadzenia wojen.

Offline

 

#8 19-08-2007 15:32:49

Ramirez z Magoru

Mieszkaniec

1603401
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 24-06-2007
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

Kaelku, jesteś, jak zwykle, małym szczeniaczkiem obszczekujacym dużą karawanę.
Twoje komentarze tu są absolutnie zbędne, bo jakoś nie dostrzegam, byś był stroną w tym konflikcie..
Do tego tradycyjnie nie czytasz uważnie postów, gotów na wszystko, by zaszkodzić Klanowi, do którego i ty sam należałeś. I to nie jeden raz starając się o członkowstwo, by od razu zamknąć twoje ewentualne psioczenia, że jak tylko się dowiedziałeś, że jest kierowany przez niepraworzadnego osobnika, to go opuściłeś.
Finansowanie Wiedźminów, Urzędników, Kapłanów i całego aparatu zwiazanego z organizowaniem życia w Jarudze był moim wyborem i nie widzę zwiazku tego STRASZNEGO CZYNU z honorem.. Po prostu nie wiem, co miały by mieć wspólnego płacenie pensji, czy finansowanie prywatnych osób z brakami honoru. Nadużyciem kasy można to nazwać, nicym innym.
PRZYOPOMNĘ CI TEŻ, LARWO NA CIELE JARUGI, ŻE TO TWOJE OSKARŻENIA, NIEWSPÓŁMIERNA DO CZYNU WOJNA Z ADMINISTRATOREM ŚWIATA, KTÓRYM BYŁEM JA, DOPROWADZIŁA DO TEGO, ŻE ADMINISTRATOR TECHNICZNY GRĘ ZAMKNĄŁ, UŚMIERCJĄC PONAD CZTERYSTA ISTNIEŃ..
Jeśli chcesz ciagnąć oskarżenia sprzed wielu miesięcy, w nowych realiach, nowym świecie, wśród nowych mieszkańców, po to by twoje kłótliwe ego znalazło spełnienie, to prosze bardzo. Jaki ma to cel, to nie rozumię..
Elrohiru, nie widzę sprzeczności, miedzy tym, co napisałeś, a tym, co zamieściłem w poście. Napisałem, że wojna, jaką wypowiedziałeś Nam, to efekt tego, że jeden z członków Klanu obraził Cię jakimiś komentarzami.
Złapałeś focha i postanowiłeś zaatakować CAŁY Klan, mimo, że poza jedną osobą, nikt Ci w niczym nie wadził..
Nie rozumię, czemu tylko wleczesz cały Klan na wojnę, zamiast załatwić to twarzą w twarz z osobą, której nie cierpisz..
Jaj zabrakło, że trzeba sie kryć za plecami oddziałów?!
A stanąć na udeptanej ziemi, wyzwać biedne dziewczę na bój śmiertelny.. Jak sie wzdryga przed walką wręcz, to stoczyć bitwę intelektualną, na słowa!

Offline

 
  • Index
  •  » Wojny
  •  » Wojna między Bractwem Natury a Skrzydłami Magoru

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl